11-04-2008, 01:06 PM
How is progress?
Hehe i jak tam Fresco?
Wytrzeźwiałeś do rana?
Hehe i jak tam Fresco?

Wytrzeźwiałeś do rana?
|
[char] Izzy (just for DC improvement)
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|